Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, ödeme veya banka onayı alındıktan sonra 3 ila 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin alıcıya uzaklığına göre de kargo şirketi 3-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Trafo Market ürün tanıtım sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya ürün gösterme imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise siparişiniz iptal edilebilir veya en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi devreye girer. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Konuşma Başlat
Yardıma ihtiyacınız mı var?
Merhaba, Siz'e yardımcı olabilir miyiz?